Nowy kangoo 4x4 na forum

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Re: Nowy kangoo 4x4 na forum

Postprzez mromasz czwartek, 15 września 2016, 21:45

Arglist napisał(a):Cały czas szukam foteli z podłokietnikiem i stolikami z tyłu w mojej kolorystyce wnętrza, często przeglądam oferty na allegro.
Czasami się pojawiają same szuflady pod fotel ale bardzo rzadko częściej fotele z szufladą warto zapytać sprzedającego czy nie sprzeda samej szuflady. Ja za swoją dałem 50 zł plus koszt przesyłki.

tutaj są fotele z anglika http://allegro.pl/kangoo-kubistar-fotel ... 65773.html


BINGO! :) sprzedali! (za 50 zł razem z wysyłką ;) ) Wielkie dzięki :) Już zamontowałem u siebie. Jedyne czego mi troche brakuje to oryginalnych śrubek do połączenia z fotelem bo chyba jakiś niestandardowy rozmiar tam jest (użyłem śrubek... troche innych ;) )

SZUFLADA.jpg
SZUFLADA.jpg (111.25 KiB) Przeglądane 1513 razy


Kangurek dorobił się też reflektora roboczego LED 1300 lumenów na małe cofanko w lesie lub na czas załadunku na nieoświetlonym placu w nocy ;)

HALOGEN ROBOCZY.jpg
HALOGEN ROBOCZY.jpg (27.27 KiB) Przeglądane 1513 razy


Za tydzień małe poprawki lakiernicze i blacharskie: ustawienie drzwi tylnych (mała szpara zostaje na dole), usunięcie kilku wgniotek i konserwacja podwozia. Tu zapytam blacharza o małe udoskonalenie bo dolna osłona silnika jest jak miska - zbiera wszystko i nie oddaje. Przydałby się jakiś otwór odwadniający...
Renault Kangoo Privilege 1.9 dCi 4x4 2005 r.
Avatar użytkownika
mromasz
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 41
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2016, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy kangoo 4x4 na forum

Postprzez Mascot czwartek, 15 września 2016, 22:04

Mromasz - wrzuć w dziale o " jedynce ", coś o dodatkowym reflektorze.
Czy jest załączany przy wbiciu wstecznego, czy jeszcze inaczej ?
Kangoo 1.5 dCi ( 85km ) Helios 2007, niebieski Menthe TE J42 | Nissan Townstar Bussines 1.3 DIG-T - 06.06.2022
Zadomowiony - 22.06.2012 ( 235 595 km )
Druga belka wjechała pod budę - 15.11.2019 ( 330 450 km )
100 000 km z kangurem - 30.05.2020 ( 335 595 km )
http://www.sklepexner.pl http://www.exner.pl
Avatar użytkownika
Mascot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): wtorek, 3 sierpnia 2010, 13:01
Lokalizacja: Będzin ( Grodziec )

Re: Nowy kangoo 4x4 na forum

Postprzez mromasz czwartek, 22 września 2016, 23:04

Mascot napisał(a):Mromasz - wrzuć w dziale o " jedynce ", coś o dodatkowym reflektorze.
Czy jest załączany przy wbiciu wstecznego, czy jeszcze inaczej ?


Jutro zrobię zdjęcia i napiszę. Na co dzień pracuję z samochodami, które mają oświetlenie robocze i brakowało mi z tyłu kangoo czegoś mocnego. Nie chciałem się bawić w przekaźniki by załączało się samo ze wstecznym - chciałem mieć nad nim pełną kontrolę więc załączam je ręcznie dodatkowym przyciskiem od podgrzewania szyby z pierwszego kangoo (tym z diodką w przycisku). Przycisk pasuje w wolne miejsce na desce, dioda się świeci - brak widocznych śladów jakiejkolwiek modyfikacji (przycisk pomalowali mi na czarno w smart naprawie s-plus za paczkę fajek ;) )
Renault Kangoo Privilege 1.9 dCi 4x4 2005 r.
Avatar użytkownika
mromasz
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 41
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2016, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy kangoo 4x4 na forum

Postprzez mromasz poniedziałek, 26 września 2016, 20:55

Wątek założony: viewtopic.php?f=77&t=12010

2 dni temu odebrałem radio z serwisu, z którym współpracuje ASO. Wymienili laser, płyty już czyta ALE... podczas podłączania wtyczek technikowi poszło zwarcie i na wyświetlaczu nie pojawiały się napisy (podświetlenie działa). Ponownie wpięli wtyczki i wszystko działało do końca dnia. Następnego dnia znów nie ma napisów i nie działa pilot przy kierownicy. Ech. Jutro reklamacja.
Renault Kangoo Privilege 1.9 dCi 4x4 2005 r.
Avatar użytkownika
mromasz
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 41
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2016, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości