Dobrze mieć 15-tki na łapkach

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez PanKot środa, 23 listopada 2005, 20:57

Już jest chyba finał mojej sprawy :!: :!: :!:
Namierzyła mnie Policja. Figurowałem jako poszukiwany, prawie listem gończym. Gdyby zatrzymał mnie patrol drogówki to spędziłbym trochę czasu na "dołku" aż do wyjaśnienia sprawy. Pewnie tak bym miał, jak ta dziewczyna, przy której znaleziono kradziony telefon (ostatnio głośna sprawa z telewizji).
Straż Miejska nie mogła ustalić mojego miejsca pobytu więc zleciła to Policji. Im też nie szło więc umieścili mnie na liście poszukiwanych. Dopiero jakś dociekliwy Policjant znalazł u operatora sieci komórkowej i zadzwonił do mnie. Umówiliśmy się, spotkaliśmy, pojechaliśmy na komisariat i wręczono mi wezwanie do siedziby Strazy Miejskiej.
Teraz to wezwanie jest moim jedynym glejtem do czasu wypisania mnie z listy poszukiwanych, jak stawie sie u straznikow to mnie wypisza.
Ale jaja :!:
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MK czwartek, 24 listopada 2005, 07:57

"Stróże prawa" w Wa-wie są nieubłagani :x i niezmordowani :x w poszukiwaniu "przestępców" :twisted: pewnie by Cię złapali wcześniej :twisted: tylko zabrakło im w kieszeni nadajników GPS żeby Ci przyczepić i trafić do Twojego domciu. :)
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez Rafal czwartek, 24 listopada 2005, 11:21

Pomigaj sie jeszcze pare tygodni, a dostaniesz (tak jak ja) wezwanie do sądu... a pozniej WYROK SĄDU W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ!! taki sam jak mordercy, gwałciciele itd
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez PanKot czwartek, 24 listopada 2005, 11:55

Rafal napisał(a):Pomigaj sie jeszcze pare tygodni, a dostaniesz (tak jak ja) wezwanie do sądu... a pozniej WYROK SĄDU W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ!! taki sam jak mordercy, gwałciciele itd


Śmieszne :!:
Umiesz pocieszyć.
Wszystko wyda się w poniedziałek po 10:00 bo taki mam wyznaczony termin spotkania w Straży Miejskiej.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik czwartek, 24 listopada 2005, 15:49

Weź dyktafon :o :idea: Na wszelki wypadek :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez panac czwartek, 24 listopada 2005, 18:11

no i wykrakałem :cry: ale teraz w Polsce to są największe przestępstwa, stworzyłeś niesamowite zagrożenie dla W-wy jak nie dla całej Rzeczypospolitej :lol: no to już czeka na ciebie mandacik, ciekawe jaka stawkę ci wymyślili. Ale na poważnie masz 2 wyjścia
1- okazać skruchę i potargwać się o ostateczną kwotę
2- wyprzeć się wszystkiego "mów że to nie ty, a jak złapią za rękę to mów że to nie twoja ręka" cytat ze znanego filmu
Avatar użytkownika
panac
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 23 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Kielce

Postprzez armata czwartek, 24 listopada 2005, 19:22

Poproś Panie Kocie o rozłożenie na raty albo odroczenie do czasu jak wypłacą becikowe - może trochę zmiękną.
1.5 dci HELIOS, zielony, z tyłu drzwi 2005
1,5 dci Helios, beżowy, z tyłu drzwi 2010
armata
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 9 października 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PanKot poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:37

Jestem już po wizycie w Straży Miejskiej. Okazuje się, że to nie ta sprawa parkowania. Namierzyli mnie za przekroczenie prędkości. Dostałem ładne zdjęcie. Kangoorek prezentuje się znakomicie. Jest taki ładniutki, czyściutki. Ładnie widać strumień swiatła z reflektorów. Widać Pana Kota za kierownicą bez pasów. Opisane jest miejsce: Wybrzeże Koścuszkowski (w tunelu na Wisłostradzie) prędkość dopuszczalna 50 km/h , prędkość pojazdu: 89/km/h. Data i czas.
Gdybym się przyznał, że to ja to wypisali by wniosek do Sądu Grodzkiego, a że nie poznałem siebie na zdjęciu to dali mi (jako właścicielowi pojazdu) tylo mandat kredytowy na 300,-zł i 6 pkt. karnych.
W sądzie dostał bym więcej i jeszcze koszty postepowania. Doliczyli by jeszcze 300,-zł za to, że nie mogli mnie namierzyć przez ponad miesiąc.
Gdyby było 90km/h to załapał bym się na wyższy mandat 500zł/8pkt.
Mam teraz 7 dni na zapłacenie. Później skierują sprawę do komornika a ten jak mnie nie znajdzie przez 2 lata to sprawa się przedawni.
Koszty komornika to około 20,-zł.
Zastanowię się co zrobię :!: :?:
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez branio poniedziałek, 28 listopada 2005, 12:16

Panie Kocie- płaćcie i płaczcie :?
Mi się wydaje że przedawnienie dopiero po 5 latach.
A znając życie to jeszcze na kociątko przejdzie.
Czy taki chciałbyś zostawić spadek :)
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wiz poniedziałek, 28 listopada 2005, 18:04

PanKot napisał(a):Gdybym się przyznał, że to ja to wypisali by wniosek do Sądu Grodzkiego, a że nie poznałem siebie na zdjęciu to dali mi (jako właścicielowi pojazdu) tylo mandat kredytowy na 300,-zł i 6 pkt. karnych.


Niestety musze powiedziec ze dales sie wrobic :!:
Rozmawialem z prawnikami i uzyskalem odpowiedz iz w momencie jak nie mozna stwierdzic bezdyskusyjnie kto prowadzi auto to nie mozna karac wlasciciela. Zawsze mogles powiedziec (i taka linie obrony nalezy obrac) ze to kolega z kanady co byl i pojechal, a ze cos tu sobie zalatwial to mu furke porzyczyles. Niech go szukaja i nie maja wtedy prawa wlepic Ci mandatu :!: :!:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości