Nie odpowiem na Twoje pytanie i zapewne nikt z nas klubowiczów nie odpowie, bo gdyby coś takiego zamontował na pewno by się pochwalił.
Ale:
Jeżeli firma na swojej stronie pisze o "misji" ratowania świata przed GO (globalnych ociepleniem) a potem wyciąga rękę po kasę za swój "produkt" to mnie to mierzi. Poza tym ta kasa nie jest specjalnie wielka, jak za tak "epokowy" wynalazek. Ot tak w sam raz, żeby w razie gdyby urządzenie jednak zawiodło nasze oczekiwania, nie opłacało się nam dochodzić swoich praw w drodze postępowania międzynarodowego. Wszak firma mieści się gdzieś w Kanadzie. Celowo piszę "gdzieś" bo 
jedynym namiarem jest email. Zestaw zawiera m.in cążki, bezpieczniki i inny badziew, który można kupić w każdym sklepie.
Ale zawiera jeszcze coś
Zapas 6-cio miesięcy składnika do robienia elaktrolitu – który zamarza dopiero przy około -10°C
A co to za składnik? Tez "ekologiczny"? Bo w opisie urządzenia nic o nim nie ma 
  
 A co poniżej tej temperatury? 
 A co po 6-ciu miesiącach? 

  Kolejne urządzenie? Bo w ofercie sklepu samego "składnika" nie ma...
Pachnie hochsztaplerką 
 Poza tym styl tekstu i jego forma graficzna na podstronie "Nasza Misja" na kilometr pachnie amwayem. Czyli manipulacją hasłami typu globalne ocieplenie, zanieczyszczenie, przyszłe pokolenia i usiłowaniem wmówienia mi, że powinienem już TERAZ coś z tym zrobić.
...i kupić ich urządzenie 
 W zakładce "Benefity"
•	Obniżenie temperatury silnika! - co zwalnia proces Globalnego Ocieplenia!
No to mnie po prostu z nóg zwaliło... 
  
  
  
  
  
  
  
 Zalety w postaci usuwania nagarów z silnika też dają do myślenia. Niektóre samochody tylko dzięki tym nagarom jeszcze jeżdżą. Po wypłukaniu nagarów, zwłaszcza starsze silniki mogą z uwagi na nieszczelności, przedmuchy, i palenie się oleju po prostu paść. Z ekologią nie będzie to miało nic wspólnego. 
Ktoś po prostu używając modnych haseł usiłuje wyciągnąć kasę od nie do końca ogarniających temat i ja tak to rozumiem. 
 To już wole to  
 http://pl.wikipedia.org/wiki/Orgon_%28teoria%29http://www.joecell.pl/index.php?option= ... &Itemid=67