Kangoo Pangea

Off-topic: tematy związane z techniką

Kangoo Pangea

Postprzez shoti sobota, 15 lipca 2006, 11:30

Widziałem rózne tuningowane kangoory, ale ten koncept car na bazie naszego zwierzaczka to prawdziwe arcydzieło...

http://perso.orange.fr/leskangoo/m7.html

jak by był w sprzedaży brał bym od ręki ...wygląda jak statek kosmiczny :D i mówcie co chcecie...ale im kangoo ma większe koła tym lepiej wygląda !
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez sw sobota, 15 lipca 2006, 19:09

Zaraz drukuje i sklejam model, ktory byl na ostatniej stronie.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez zuwik sobota, 15 lipca 2006, 21:00

To nie jest concept car na bazie naszego zwierzaczka, to jest concept car naszego zwierzaczka ;) A tu większy :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Masaccio sobota, 15 lipca 2006, 21:33

Tak sobie myślałem, że fajnie by wyglądała taka przyczepka zrobina z kangoo po czołówce. Polakierować pod kolor naszego autaka i wyszło by fajne przedłużenie :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez shoti poniedziałek, 17 lipca 2006, 10:27

No u mnie już wisi nad łóżkiem :P:P:P

Choruje teraz na takie koła, ale chyba bede musiał pociąć troche karoserie. Anyway warto...pomyślcie tylko jaki popłoch bedzie sie wzbudzać wsród innych autek :twisted:

Nawet nowe koncept car'y sportowo-terenowe i inne auta klasy RSC nie wygladają tak wyje....ście jak ten kangoorek
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez KiK poniedziałek, 17 lipca 2006, 11:32

shoti napisał(a):Choruje teraz na takie koła, ale chyba bede musiał pociąć troche karoserie. Anyway warto...


Obawiam się, że samo cięcie karoserii nie wystarczy na zamontowanie takich kółek :?

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lam3r poniedziałek, 17 lipca 2006, 15:23

Nie ma się co podniecać... elementy wykończenia wnętrza i tak pewnie trzeszczą jak w moim:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez shoti poniedziałek, 17 lipca 2006, 17:01

KiK napisał(a):
shoti napisał(a):Choruje teraz na takie koła, ale chyba bede musiał pociąć troche karoserie. Anyway warto...


Obawiam się, że samo cięcie karoserii nie wystarczy na zamontowanie takich kółek :?

Kuba


No pewnie ,że nie...do tego masa klepania, szpachlowania , szlifowania, malowania i inne takie...ale chyba sie jeszcze raz nad tym bede musiał zastanowić ( a właściwie ocenić ,czy zdolności moje+ znajomego blacharza/lakiernika będą wystarczające do tego przedsięwzięcia )
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez KiK poniedziałek, 17 lipca 2006, 19:31

shoti myślałem raczej o mocowaniach amortyzatorów, głębokości tylnego nadkola ... no i takie tam. Ale oczywiście wszystko jest do zrobienia :D Mój kolega kiedyś tak odpowiedział na moje zapędy zrobienia z Clio "wyścigówki" ... z 75 kM można zrobić i 300 - wszystko zależy od tego ile masz kasy ;) Myślę, że jeżeli poważnie dumasz nad "takimi" kołami no to szykuj się na małą przebudowę torbacza :)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez shoti poniedziałek, 17 lipca 2006, 21:31

chyba na razie koła zostawie w spokoju....właśnie dostałem wycisk od bullitta w sprawie dystansów w innym temacie :P

zajme sie bardziej lajtowymi przeróbkami...patrz kangoo 4x4 - zrób to sam ...
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron