Kangoo Pangea

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez KiK poniedziałek, 17 lipca 2006, 22:23

czytam wszystki tematy na forum ;) Tego o którym piszesz też nie pominąłem ... tylko wiesz, nie za bardzo wiem w którą stronę zamierzasz uderzyć :? Albo Pampa, 4x4 albo auto z zaje... kółkami :roll: hmmm - pewnie się za jakiś czas przekonamy.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bullitt wtorek, 18 lipca 2006, 15:19

shoti napisał(a):chyba na razie koła zostawie w spokoju....właśnie dostałem wycisk od bullitta w sprawie dystansów w innym temacie :P


Ale ja wcale nie jestem wrogiem dystansów. Trzba tylko stosować je z głową. A co do przerabiania Torbacza, to cokolwiek bys zrobił i tak zostanie autkiem z wysoko położonym srodkiem ciężkości...
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez shoti wtorek, 18 lipca 2006, 18:30

Jak będe stary i obrzydliwie bogaty i nie bede sie musiał martwić ,że moge uszkodzić mojego kangoorka jednocześnie go upiekszając i wożać nim ładunki to i tak spełnie swoje marzenie...zrobie niego takiego troche...hm... pamiętacie wojskowe transportery na filmach SF z lat 80 tych ? Coś ala ta Pangea tylko troche bardziej "złe" na pierwszy rzut oka. Niekoniecznie rury, ale napewno zmiana osłony chłodnicy, plastikowe osłony na progach i błotnikach no i co najważniejsze - szerokie opony z niskim profilem i terenowym bierznikiem, szeroko oczywiście rozstawione :P ( wiem,wiem że to nie praktyczne ani w teren ani do jazdy..ale właśnie dzieki kołom te wszystkie concept cary tak *** wyglądają )
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez zuwik wtorek, 18 lipca 2006, 23:30

shoti napisał(a):szerokie opony z niskim profilem i terenowym bierznikiem
Są takie? ;)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK wtorek, 18 lipca 2006, 23:52

Jak będzie obrzydliwie bogaty to zrobią na zamówienie :P

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lucass środa, 19 lipca 2006, 06:09

Nie od razu Kraków zbudowano :wink:
Najpierw jakaś mała przeróbka, potem większa.....
aż dojdziesz do czegoś takiego jak Pangea 8)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez shoti środa, 19 lipca 2006, 08:25

Coś w tym stylu taki profil :

http://opony-gumar.pl/data/produkty/349 ... _-_low.jpg

z takim bierznikiem :

http://www.edmunds.com/media/2002/chica ... el.500.jpg

Koło to jedyny element jaki może być niejednorodny ( ale nie niedopasowany) z resztą lini nadwozia samochodu i można a nawet trzeba podkreślac jego piekno przez jego wyjątkowośc i odrębność. Można je stylistycznie traktowac oddzielnie byle samo w sobie felga+opona były ładne. A bardzo ładnie wyglada szerokie koło z ładnym bierznikiem skręcona na maksa. Zwróćcie uwage jak sie to podkresla przy rysunkach karykaturalnych ( koła są duże ) Wniosek : to wazny stylistyczny element ale poza alufelga to mało kto sie zagłębia bardziej w jego wygląd z tego powodu ,ze to co jest ładne nie zawsze dobrze jeździ. Wręcz im lepsze trakcyjne właściwości tym bardziej przeciętny wygląd.
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez kavka środa, 19 lipca 2006, 08:29

Zgadza się Shoti . Uwielbiam robić fotki kangoosia jak ma skręcone kołą :wink: Fakt że bieżnik i koła w oryginale nie są porywające ale sam fakt ładnie podkreśla zdjęcie :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości