Co po Kangurku?

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez KiK czwartek, 13 lipca 2006, 10:38

Rusty, ale co zatem po kangoorku :?: No i czy zostaniesz z nami dentysto klubowy ;) :?:

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez czerja czwartek, 13 lipca 2006, 20:55

czyli wychodzi że jak diesel to tylko nowy?
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez rustyred piątek, 14 lipca 2006, 05:51

Najlepiej nowy. Ostatecznie od brata, pod warunkiem, że się widziało, czy go brat nie katuje i gdzie tankuje. No i warto postawić skrzynkę piwa chopakom z serwisu (po godzinach), żeby powiedzieli prawdę, bo oni jednak najlepiej wiedzą, jak jest. Ja na przykład podjechałem kiedyś o coś spytać w serwisie, a panowie: "Ooooo, no przecież Pan ma silnik specjalnej troski, to co się Pan dziwi..."
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez anma76 środa, 23 sierpnia 2006, 08:46

rustyred napisał(a): [...] Piszący te słowa zakupił kangura z głupia frant, bo akurat taki samochód trafił się z cenie, na jaką było go (mnie) stać, a zarazem spełniał minimalne wymagania systemowe przyszłego właściciela. I bez wątpienia większość moich problemów wynika WYŁĄCZNIE z kompletnie morderczej eksploatacji auta przez dwóch poprzednich posiadaczy, o czym nie miałem pojęcia kupując go, a za co teraz słono płacę. [...]


I właśnie o to chodzi z używanymi brykami...
Powiecie, że japońce są niezawodne :D
Rok temu zanabyłem Nissana Terrano II. Nie wiem ile razy w ciągu roku byłem u mechaników i ile kasy już mnie ten grat kosztował - na pewno za dużo :!:
Ale jedno jest pewne: poprzedni właściciel katował go niemiłosiernie :!:
Dlatego teraz mocno zastanawiam się nad nowym autkiem, a na razie moim typem jest Kangoo :D
Avatar użytkownika
anma76
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 20 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Opole

Postprzez PanKot środa, 23 sierpnia 2006, 12:31

KiK napisał(a):Rusty, ale co zatem po kangoorku :?: No i czy zostaniesz z nami dentysto klubowy ;) :?:

Kuba


Chyba nie został z nami bo dawno się nie odzywał.
Ciekawe - czym teraz jeździ?
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości