Kangoo (przesuniêty - mod)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez czorcia7 czwartek, 31 sierpnia 2006, 21:16

Szukaj Piter, szukaj...
Na pewno jest gdzies to Twoje wymarzone autko :)

Pozdr 8)
Kolega Kierowca
czorcia7
 

Postprzez piotrp piątek, 1 września 2006, 16:35

A jak Wam sie ten podoba http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1422863 ?
16500zl + faktura vat, 180000km.... tylko daleko
:?
piotrp
 

Postprzez jon104 piątek, 1 września 2006, 17:37

Szczerze :?: To wydaje sie bardzo interesujący, chociaz ze zdjeć niewiele widac :( Moze ktos z "okolic" by go obejrzał bo chyba warto.
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK sobota, 2 września 2006, 19:22

Ciężko coś konkretnego powiedzieć ... obawiam się jednak, że ma dość spory przebieg i nie za bardzo o niego dbano - "szlify" od wycieraczek widoczne na przedniej szybie. Poza tym gdzie to jest :?: Bo jest tylko podane mazowieckie i nr tel :?:

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PiotrP sobota, 2 września 2006, 21:50

Na studiach przedstawiono mi teoriê jakoby altruizm by³ wytworem poetów o talencie wielkim i ma³ym rozumku. Wed³ug pewnej czê¶ci teoretyków za ka¿dym dobrym uczynkiem kryje siê korzy¶æ dla darczyñcy p³yn±ca - b±d¼ natury materialnej, b±d¼ te¿ ze ¶wiata emocji. K³am owym wywodom zadaje mój kolega Krzysztof (Czorcia 7), który bezinteresownie wozi mnie setki kilometrów w poszukiwaniu tego w snach wymarzonego torbacza. Jak± mo¿e mieæ korzy¶æ prócz czasu zmarnowanego i zmêczenia? Zatem - panowie socjologowie - prawdziwy altruizm istnieje!!
Dzi¶ swoj± obecno¶ci± zaszczycili¶my stolicê Wybrze¿a – Gdañsk. A przywiod³o nas tam og³oszenie o ¿ó³tym Kangurku z 2001 roku, pojemno¶ci 1,2, ze wspomaganiem, radiomagnetofonem, ma³ym przebiegiem – 103000km, bez jakichkolwiek dodatków elektrycznych za to atrakcyjn± cen± 14000PLN. Rozemocjonowany jak abiturient przedgiertychowy w dzieñ matury czeka³em, a¿ m±¿ w³a¶cicielki podjedzie przed blok, przy którym czekali¶my. I oto jest – zza rogu wy³oni³a siê ONA! Spojrza³em w jej wielkie oczy, na co ona zamrucza³a delikatnie silnikiem. Od razu przypadli¶my sobie do gustu. Zrobili¶my standardowy przegl±d auta i odkryli¶my spory problem – to co mia³o byæ roz³adowanym akumulatorem okaza³o siê zablokowanym alternatorem. Wszystkie inne podzespo³y s± sprawne. Silnik suchy, ale nie myty, blachy poza jednym nieszkodliwym wg³êbieniem nietkniête. Niechêtnie zrezygnowa³em z zakupu. Mo¿e to zmêczenie, ale wydawa³o mi siê, ¿e ¿ó³ta dama jakby posmutnia³a, gdy odje¿d¿ali¶my obejrzeæ inne auto wystawione na sprzeda¿. To zreszt± okaza³o siê byæ rdzewiej±cym, warkliwym pud³em, o które dawno nikt nie dba³. Postanowi³em jeszcze raz zawalczyæ o cytrynow± Agatkê. Tym razem sprawdzi³em dzia³anie silnika i pracê zawieszenia. Krzy¶ i sprzedaj±cy popchnêli mnie, by odpaliæ silnik bez alternatora. Gdy pu¶ci³em sprzêg³o, poczu³em delikatne szarpniêcie, ale nic wiêcej siê nie dzia³o. Tak mi siê tylko wydawa³o. Gdy doda³em gazu samochód delikatnie przy¶pieszy³. Niezwyk³e – praca silnika by³a cicha i miarowa. Poje¼dzi³em po osiedlu z ró¿nymi prêdko¶ciami, czêsto wje¿d¿aj±c na garby uliczne. Zawieszenie pracowa³o bez zarzutu, bez stuków p³ynnie pokonywa³o przeszkody. Efekt oglêdzin jest taki, ¿e jutro skoro ¶wit jedziemy z czterema akumulatorami po Agatkê (alternator wymieniê w moim mie¶cie), której cena spad³a do 12000PLN!!! Mimo dodatkowych wydatków (alternator, wyciszenie, opony, wymiana p³ynów i filtrów i kilka drobiazgów – koszt do 2000PLN) jest to bardzo korzystny zakup. Sprzedaj±cy tak¿e s± zadowoleni, gdy¿ pilnie potrzebuj± pieniêdzy, a salon, któremu chcieli sprzedaæ Kangusia, zaproponowa³ im ¶miesznie ma³± kwotê – 12500PLN ze sprawnym alternatorem.
Pozdrawiam
PiotrP
[/url]
PiotrP
 

Postprzez Bullitt sobota, 2 września 2006, 21:56

Gratulacje :!:

P.S. Moze jednak sie zalogujesz?
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez KiK sobota, 2 września 2006, 22:04

Piotrek ... elokwencja Twojej wypowiedzi wzniosła się na same szczyty ... no właśnie czego :?: :?: ;) ;)

Super, cieszę się że znalazłeś kangoorka :D Wnioskując po opisie to masz drzwi :D Spokojnego powrotu do domu i szybkiej naprawy alternatora :D

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lucass sobota, 2 września 2006, 22:18

Gratuluję udanego zakupu i czekamy na nie mniej kwieciste w stylu i treści opisy wrażeń z użytkowania nowej pociechy Agatką wdzięcznie nazwanej :wink:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez branio niedziela, 3 września 2006, 07:56

A może poczekaj do poniedziałku,może będzie promocja :?: :D
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lucass niedziela, 3 września 2006, 09:17

branio napisał(a):A może poczekaj do poniedziałku,może będzie promocja


Propozycja warta rozważenia, branio zwykle wie co mówi :lol: :wink:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron